Aktualności

Rekrutacja na szkolenie w zakresie usług e-Commerce – ZAKOŃCZONA!

4 maja 2021

E-Commerce – czyli handel elektroniczny lub e-handel – to strefa całej elektronicznej gospodarki, która obejmuje wszelkiego rodzaju transakcje biznesowe, dokonywane przy użyciu Internetu. Najbardziej powszechną formą e-Commerce są sklepy internetowe czy też aplikacje sprzedażowe, jednak w tym pojęciu mieszczą się również inne formy biznesu. Charakterystyczne dla e-Commerce jest to, że są to transakcje online, czyli zakupy towarów i usług, których płatności i dostawa odbywa się poza fizyczną placówką sklepu.

Obecna sytuacja, związana z ogólnoświatową pandemią i cyklicznymi zamknięciami kolejnych branży gospodarki spowodowała w ogromnym stopniu przeniesienie się działalności wielu firm i instytucji do Internetu, z wykorzystaniem całego bogactwa możliwości oraz sposobów marketingowych na promocję sprzedawanych produktów lub usług.

Obserwujemy znaczący wzrost ofert pracy, wymagających znajomości kluczowych kwestii w zakresie e-Commerce – odpowiedzią w ramach realizowanego przez nas projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa w ramach rewitalizacji miasta Krosna” jest właśnie szkolenie w zakresie usług e-Commerce, umożliwiające uczestnikom projektu nabycie kluczowych kompetencji cyfrowych niezbędnych do zakładania, prowadzenia i bieżącej obsługi internetowego handlu.

Ramowy, przykładowy program szkolenia (z możliwością dostosowania do potrzeb grupy) – LINK

W celu aplikowania do udziału w projekcie prosimy o przejście do zakładki: SPRAWY FORMALNE

You Might Also Like

Skip to content